VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

1e divisie heren B
22/02/2020
JTV Dero Zele-Berlare - Packo Zedelgem A

1e provinciale heren
22/02/2020
Packo Zedelgem B - Hermes Volley Oostende

3e provinciale heren A
01/03/2020
AVC Harelbeke (ZB) - Packo Zedelgem C

1e provinciale dames
22/02/2020
Packo Zedelgem A - Gidas Gits A

2e provinciale dames B
22/02/2020
Packo Zedelgem B - Hermes Rekkenshop Oostende B

4e provinciale dames D
22/02/2020
Hermes Rekkenshop Oostende C - Packo Zedelgem C

U15 jongens regionaal
29/02/2020
Pervol Ruiselede - Packo Zedelgem

U13 jongens regionaal B (A)
22/02/2020
Packo Zedelgem A - Volley De Haan A

U13 jongens regionaal B (B)
29/02/2020
Packo Zedelgem B - Volley Oudenburg-Gistel

U17 meisjes regionaal D (A)
07/03/2020
Volley Team Koksijde - Packo Zedelgem A

U17 meisjes regionaal D (B)
22/02/2020
Slovo Volley Brugge - Packo Zedelgem B

U15 meisjes regionaal D
23/02/2020
VBC St.-Joris - Packo Zedelgem

U13 meisjes regionaal E
22/02/2020
Volley Team Koksijde - Packo Zedelgem

U11 regionaal reeks 1 - A-ploeg
29/02/2020
Packo Zedelgem A - Knack Roeselare

U11 regionaal reeks 1 - B-ploeg
14/03/2020
Packo Zedelgem B - Damesvolley Waregem C

Sportline 2.B (reeks 8) - C-ploeg
14/03/2020
VKt Torhout - Packo Zedelgem C

Sportline 2.0 (reeks 9) - D-ploeg
14/03/2020
Packo Zedelgem D - Olva Brugge

Sportline 2.0 (reeks 17) - E-ploeg
29/02/2020
Volley Team Bruggge A - Packo Zedelgem E

BRV-Heren
02/03/2020
Packo Zedelgem H - Choc'Atelier Outsiders

BRV-Dames
03/03/2020
De Fixers - Packo Zedelgem D

3e provinciale heren A



RugnummerNaamLeeftijdPositie
1De Soete Diederik23Libero
2De Clercq Siebe16Libero
3Vermeulen Kirsten19Hoek
6Dendooven Glenn28Hoek
7Vermeulen Quinten16Midden
8Knockaert Simon18Hoek
9Devos Tom24Hoek
9Naeyaert Victor17Opposite
11Steen Lorenzo23Setter
12Kerckhof Maxim23Setter
14Pollet Klaas21Hoek
15Beuselinck Wim32Midden
16Dobbelaere Thibaud18
18Ide Milan17

FunctieNaam
Coach / TrainerVanbelle Kenneth
Coach / TrainerDendooven Glenn
MarkeerderSchreel Katrien
PloegverantwoordelijkeSteen Lorenzo

Wedstrijduren: Zaterdag 19u00
Trainingsuren: Maandag 20u-22u; Vrijdag 20u-22u
Submenu

1e divisie heren B
1e provinciale heren
3e provinciale heren A
1e provinciale dames
2e provinciale dames B
4e provinciale dames D
U19 jongens
U15 jongens regionaal
U13 jongens regionaal B (A)
U13 jongens regionaal B (B)
U19 meisjes
U17 meisjes regionaal D (A)
U17 meisjes regionaal D (B)
U15 meisjes regionaal D
U13 meisjes regionaal E
U11 regionaal reeks 1 - A-ploeg
U11 regionaal reeks 1 - B-ploeg
Sportline 2.B (reeks 8) - C-ploeg
Sportline 2.0 (reeks 9) - D-ploeg
Sportline 2.0 (reeks 17) - E-ploeg
Volleybalschool
BRV-Heren
BRV-Dames

Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Deze maand jarig

01/02 De Nil Paulien (9 jaar)
01/02 Declerck Yordi (24 jaar)
01/02 Libbrecht Marie (18 jaar)
01/02 Vandierendonck Amber (14 jaar)
02/02 Graulus Lore (18 jaar)
04/02 Deklerck Nina (11 jaar)
05/02 Bleyaert Rani (26 jaar)
05/02 Kindt Louise (26 jaar)
10/02 Slabbinck Febe (18 jaar)
12/02 Vandevelde Jana (12 jaar)
15/02 Mommerency Nyah (12 jaar)
18/02 Boussemaere Stan (12 jaar)
18/02 Stappers Jarno (28 jaar)
20/02 Van Wonterghem Jim (39 jaar)
21/02 Aneca Brecht (24 jaar)
21/02 Maertens Bart (43 jaar)
23/02 Versyck Senne (11 jaar)
24/02 Hilderson Chloƫ (21 jaar)
26/02 Devos Tom (25 jaar)
28/02 Devos Jonas (36 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten