VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

2e divisie heren C
23/02/2019
JTV Dero Zele-Berlare - Packo Zedelgem A

1e provinciale heren
23/02/2019
Alfa Solutions Tievolley Tielt B - Packo Zedelgem B

3e provinciale heren
23/02/2019
Packo Zedelgem C - Roepovo Poperinge B

1e provinciale dames
23/02/2019
Beaphar Poperinge A - Packo Zedelgem A

3e provinciale dames B
23/02/2019
Alfa Solutions Tievolley Tielt B - Packo Zedelgem B

4e provinciale dames C
23/02/2019
Packo Zedelgem C - Volley Team Brugge C

U15 jongens regionaal
23/02/2019
Packo Zedelgem - Roepovo Poperinge A

U13 jongens regionaal B
23/02/2019
Packo Zedelgem - Volley De Haan B

U17 meisjes regionaal C
23/02/2019
Packo Zedelgem - VC Apollo Koekelare

U15 meisjes regionaal D
09/03/2019
Packo Zedelgem - Sarrako Kortemark

U13 meisjes regionaal B
23/02/2019
Packo Zedelgem A - Hermes Volley Oostende A

U13 meisjes regionaal E
23/02/2019
Packo Zedelgem B - Davolo Loppem A

Sportline 2.B (r11) - A-ploeg
23/02/2019
Elckerlyc Zwevezele B - Packo Zedelgem A

Sportline 2.0 (r15) - B-ploeg
23/02/2019
Rembert Torhout Heren B - Packo Zedelgem B

Sportline 2.B (r2) - C-ploeg
23/02/2019
Volley Heuvelland - Packo Zedelgem C

BRV-Heren
19/02/2019
De Voetzaak - Packo Zedelgem

BRV-Dames
11/03/2019
Packo Zedelgem - Mehoni Zuienkerke D

2e divisie heren C



RugnummerNaamLeeftijdPositie
1Stappers Jarno27Libero
2Declerck Yordi23Libero
3Kerckhof Maxim22Setter
4Delhaise Simon29Midden
5Beuselinck Sam27Setter
6Beuselinck Tom25Opposite
7Vandewalle Robbin24Hoek
8Vandemoortel Mano32Hoek
9De Nil Kris30Opposite
10Decraemer Axel19Midden
12Decock Niels26Midden
13Denys Daan29Hoek
14Liagre Arend22Hoek
16Aneca Brecht22Midden

FunctieNaam
Coach / TrainerHaeghebaert Jan
Coach assistentDevos Jonas
MarkeerderVerté Sabien
PloegverantwoordelijkeVandemoortel Mano

Wedstrijduren: Zaterdag 20u30
Trainingsuren: Dinsdag 20u-22u; Vrijdag 20u-22u
Submenu

2e divisie heren C
1e provinciale heren
3e provinciale heren
1e provinciale dames
3e provinciale dames B
4e provinciale dames C
U19 jongens
U15 jongens regionaal
U13 jongens regionaal B
U19 meisjes
U17 meisjes regionaal C
U15 meisjes regionaal D
U13 meisjes regionaal B
U13 meisjes regionaal E
Sportline 2.B (r11) - A-ploeg
Sportline 2.0 (r15) - B-ploeg
Sportline 2.B (r2) - C-ploeg
Volleybalschool
BRV-Heren
BRV-Dames

Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Deze maand jarig

01/02 De Nil Paulien (8 jaar)
01/02 Declerck Yordi (23 jaar)
01/02 Libbrecht Marie (17 jaar)
01/02 Vandierendonck Amber (13 jaar)
02/02 Graulus Lore (17 jaar)
04/02 Deklerck Nina (10 jaar)
05/02 Bleyaert Rani (25 jaar)
10/02 Slabbinck Febe (17 jaar)
12/02 Vandevelde Jana (11 jaar)
18/02 Boussemaere Stan (11 jaar)
18/02 Stappers Jarno (27 jaar)
20/02 Van Wonterghem Jim (38 jaar)
20/02 Vanwelsenaers Lisa (24 jaar)
21/02 Aneca Brecht (23 jaar)
21/02 Maertens Bart (42 jaar)
23/02 Versyck Senne (10 jaar)
24/02 Hilderson Chloë (20 jaar)
26/02 Devos Tom (24 jaar)
28/02 Devos Jonas (35 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten