VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

BRV-Heren
30/04/2019
Jes Sports ERREA - Packo Zedelgem

BRV-Dames
29/04/2019
Packo Zedelgem - Tievolley




Scheidsrechters jeugdwedstrijden
Door Pascal op 15/04/2019

Volgende spelers zijn aangeduid om een jeugdwedstrijd te leiden zaterdag a.s. 20 april 2019

11u00 U15 meisjes: Packo - VT Damme -> Laure Eeckhout
11u00 U15 jongens: Packo - VBC Moorslede -> Thibaud Dobbelaere


Het jeugdbestuur rekent op jullie aanwezigheid. Alvast bedankt.

Wedstrijduitslagen 30/03/2019
Door Pascal op 01/04/2019

2e div Heren: Knack B - Packo A : 3-2
1e prov Heren: Knack C - Packo B : 1-3
3e prov Heren: VT Diksmuide - Packo C : 3-0

1e prov Dames: Bevo Roeselare C - Packo A : 3-2
3e prov Dames: Packo B - Bevo Roeselare D : 2-3
4e prov Dames: VT Diksmuide - Packo C : 3-0

U15 jongens: Elckerlyc Zwevezele - Packo : 3-2

U17 meisjes: Packo - VT Brugge C : 0-3
U13 meisjes: Packo A - Apollo Koekelare : 0-3
U13 meisjes: Packo B - VV Oostkamp : 3-1

Wedstrijdwijzigingen
Door Pascal op 29/03/2019

Volgende wedstrijdwijziging werd doorgevoerd in de kalender:

* U15 meisjes: wedstrijd Packo - VT Damme van 30/03 is verplaatst naar 20/04 om 11u

* U15 jongens: wedstrijd Packo - Moorslede van 13/04 is verplaatst naar 20/04 om 11u

Wedstrijduitslagen 23-24/03/2019
Door Pascal op 25/03/2019

2e div Heren: Denderhoutem - Packo A : 1-3
1e prov Heren: Marke-Webis - Packo B : 3-2
3e prov Heren: Packo C - Olva Brugge C : 3-1

1e prov Dames: Damesvolley Waregem - Packo A : 3-1
3e prov Dames: VT Koksijde - Packo B : 0-3
4e prov Dames: Packo C - Mehonie Zuienkerke : 0-3

U15 jongens: Packo - Olva Brugge : 0-3
U13 jongens: Packo - Olva Brugge : 2-3

U17 meisjes: Volley Bredene - Packo : 3-2
U15 meisjes: Packo - Slovo Brugge : 3-0
U13 meisjes: Packo - Vosta Staden : 0-3

Sportline: Tievolley Tielt - Packo C : 1-7

Wedstrijduitslagen 16/03/2019
Door Pascal op 18/03/2019

1e div Heren: Packo A - Eevoc Ertvelde : 3-0
1e prov Heren: Packo B - Rollegem-Kapelle : 0-3

1e prov Dames: Packo A - Dynamivo Dadizele A : 3-1
3e prov Dames: Packo B - Tievolley Tielt C : 3-0
4e prov Dames: Packo C - Hermes Oostende C : 3-0

U15 jongens: Pervol Ruiselede - Packo : 3-1
U13 jongens: Hermes Oostende - Packo : 1-3

U17 meisjes: Packo - Hermes Oostende C : 3-0
U15 meisjes: Jumpers Middelkerke - Packo : 0-3
U13 meisjes: Hermes Oostende - Packo A : 3-0
U13 meisjes: Packo B - Volley Team Damme : 3-0

Sportline: Elckerlyc Zwevezele A - Packo A : 1-7
Sportline: Ruvo Ruddervoorde - Packo B : 5-3
Sportline: Beveren Leie - Packo C : 0-8

Wedstrijduitslagen 09-10/03/2019
Door Pascal op 11/03/2019

1e prov Heren: VKT Torhout - Packo B : 3-2
3e prov Heren: Packo C - Knack Roeselare D : 3-0

3e prov Dames: Packo B - Elckerlyc Zwevezele B : 3-0
4e prov Dames: Packo C - Slovo Brugge A : 3-0

U15 jongens: Packo - Volley Bredene : 1-3
U13 jongens: Packo - Rembert Torhout : 2-3

U17 meisjes: Packo - Ruvo Ruddervoorde : 1-3
U17 meisjes: VBC St-Joris - Packo : 0-3
U15 meisjes: Packo - Sarrako Kortemark : 3-0
U13 meisjes: VT Diksmuide - Packo : 0-3

Sportline: Packo C - Volley Heuvelland : 5-3

Wedstrijduitslagen 02-03/03/2019
Door Pascal op 05/03/2019

Beker
1e prov Heren: Packo Zedelgem B - Beobank Citivo Gits : 3-1


Competitie
3e prov Heren: VT Kortrijk - Packo Zedelgem C : 3-0
4e prov Dames: Slovo Brugge A - Packo Zedelgem C : 1-3

U15 jongens: VT Kortrijk - Packo Zedelgem : 1-3
U13 jongens: VT Kortrijk - Packo Zedelgem : 0-3


Start2Volley tornooi
Door Pascal op 18/02/2019

Op zondag 17 februari was het Start2Volley-tornooi in Zwevezele weerom een gigantisch succes. Meer dan 100 deelnemers en heel veel begeleiders en ouders waren van de partij. Klik op onderstaande foto voor enkele sfeerbeelden.

Volgende Start2Volley-tornooi is op zondagvoormiddag 28/04/2019 eveneens te Zwevezele.



Wedstrijduitslagen 09/02/2019
Door Pascal op 11/02/2019

3e prov Heren: Packo C - VT Marke-Webis Wevelgem : 3-1
4e prov Dames: Packo C - Volley Team Brugge D : 3-1

U13 jongens: Sarrako Kortemark - Packo Zedelgem : 0-3

U17 meisjes: Packo - Volley Team Brugge B : 3-0
U15 meisjes: Mehonie Zuienkerke - Packo : 0-3
U13 meisjes: Packo A - Wivo Wingene B : 0-3

Wedstruiduitslagen 02/02/2019
Door Pascal op 04/02/2019

2e div Heren: Evo Oudenaarde B - Packo A : 0-3
1e prov Heren: Citivo Gits - Packo B : 1-3
3e prov Heren: Packo C - Olva Brugge D : 0-3

1e prov Dames: B&w Cie Lendelede - Packo A : 3-1
3e prov Dames: Apollo Koekelare - Packo B : 0-3

U15 jongens: Packo - Ingelmunster : 2-3
U13 jongens: Packo - Beerlanders Beernem : 1-3

U17 meisjes: Packo - VT Diksmuide : 0-3
U15 meisjes: Packo - Davolo Loppem : 3-0
U13 meisjes: Packo - VT Diksmuide : 0-3
U13 meisjes: Packo - Davolo Loppem : 3-0

Sportline: Packo A - Elckerlyc Zwevezele : 8-0
Sportline: Packo B - Ruvo Ruddervoorde : 4-4
Sportline: Packo C - Beveren Leie : 5-3

Grootouderdag bij jeugd Packo op zaterdag 02/02/2019
Door Pascal op 28/01/2019


Wedstrijduitslagen 26-27/01/2019
Door Pascal op 28/01/2019

2e div Heren: Packo A - VT Diksmuide : 3-0
1e prov Heren: Packo B - De Beerlanders Beernem : 3-0
3e prov Heren: VC Jong Kuurne - Packo C : 2-3

1e prov Dames: Packo A - VT Diksmuide A : 3-0
3e prov Dames: Packo B - Jumpers Middelkerke : 3-2
4e prov Dames: VBC St-Joris - Packo C : 3-1

U15 jongens: Roepovo Poperinge - Packo : 0-3
U13 jongens: Volley De Haan - Packo : 3-0

U17 meisjes: Slovo Brugge - Packo : 2-3
U15 meisjes: VT Diksmuide - Packo : 3-1
U13 meisjes: Elckerlyc Zwevezele - Packo : 3-0
U13 meisjes: Slovo Brugge - Packo : 3-1

Sportline: Packo A - VKt Torhout : 4-4
Sportline: Packo B - VKt Torhout : 8-0
Sportline: Packo C - Tievolley Tielt : 5-3

Wedstrijduitslagen 19/01/2019
Door Pascal op 21/01/2019

2e div Heren: Hemelveerdegem - Packo A : 1-3
1e prov Heren: Volley Bredene - Packo B : 1-3
3e prov Heren: Packo C - Oudenburg-Gistel : 0-3

1e prov Dames: Bevo Roeselare B - Packo A : 2-3
3e prov Dames: Pervol Ruiselede B - Packo B : 3-2
4e prov Dames: Packo C - VBC St-Joris : 3-0

U15 jongens: Packo - Evoco Comines : 1-3
U13 jongens: Packo - VT Koksijde : 3-0

U17 meisjes: Sarrako Kortemark - Packo : 1-3
U15 meisjes: Packo - Apollo Koekelare : 3-0
U13 meisjes: Packo A - Bevo Roeselare : 0-3
U13 meisjes: Packo B - Slovo Brugge B : 2-3

Wedstrijduitslagen 12-13/01/2019
Door Pascal op 14/01/2019

2e div Heren: Packo A - Roepovo Poperinge : 3-0
1e prov Heren: Packo B - Ooivo Ooigem : 3-0
3e prov Heren: Bavo Bavikhove - Packo C : 1-3

1e prov Dames: Packo A - Pervol Ruiselede : 3-2
3e prov Dames: Packo B - Ruvo Ruddervoorde : 3-0
4e prov Dames: Volley Bredene - Packo C : 3-1

U15 jongens: Ooivo Ooigem - Packo : 3-0

U17 meisjes: Hermes Oostende B - Packo : 3-2
U15 meisjes: Hermes Oostende - Packo : 3-0
U13 meisjes: VT Lichtervelde - Packo : 3-0
U13 meisjes: VBC St-Joris - Packo : 1-3

Bekeruitslagen 04-05/01/2019
Door Pascal op 08/01/2019

1e prov Heren: Packo B - Hermes Oostende : 3-0
1e prov Dames: Packo A - Elckerlyc Zwevezele : 1-3

U19 jongens: Packo - VT Kortrijk : 0-3
U13 jongens: Olva Brugge - Packo : 3-1

U19 meisjes: Bevo Roeselare - Packo : 3-0
U17 meisjes: VKt Torhout - Packo : 3-1

Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Nieuwsbrief

Fotoalbum

Deze maand jarig

06/04 Himpens Thibaut (10 jaar)
09/04 Ide Timon (18 jaar)
14/04 Demuynck Romanie (13 jaar)
15/04 Desticker Romy (16 jaar)
17/04 Devos Jurre (6 jaar)
19/04 Tavernier Gemma (24 jaar)
20/04 Delafontaine Giana (24 jaar)
22/04 Decock Niels (27 jaar)
22/04 Vanhonsebrouck Thobe (11 jaar)
24/04 Vereenooghe Bavo (38 jaar)
28/04 Bruneel Dieter (37 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten