VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

2e divisie heren C
22/12/2018
Ruvo Ruddervoorde - Packo Zedelgem A

1e provinciale heren
(BEKER) 05/01/2019
Packo Zedelgem B - Hermes Volley Oostende (2P)

3e provinciale heren
22/12/2018
VBC Doskom Moorslede C (ZB) - Packo Zedelgem C

1e provinciale dames
22/12/2018
Volley Team Brugge A - Packo Zedelgem A

3e provinciale dames B
12/01/2019
Packo Zedelgem B - Ruvo Ruddervoorde B

4e provinciale dames C
22/12/2018
Davolo Loppem B - Packo Zedelgem C

U19 jongens
(BEKER) 05/01/2019
Packo Zedelgem - Volley Team Kortrijk

U15 jongens regionaal
22/12/2018
VBC Doskom Moorslede - Packo Zedelgem

U13 jongens regionaal B
(BEKER) 05/01/2019
Olva Brugge - Packo Zedelgem

U19 meisjes
(BEKER) 06/01/2019
Bevo Beobank Roeselare - Packo Zedelgem

U17 meisjes regionaal C
22/12/2018
Ruvo Ruddervoorde - Packo Zedelgem

U15 meisjes regionaal D
23/12/2018
Volley Bredene - Packo Zedelgem

U13 meisjes regionaal B
12/01/2019
VT Lichtervelde A - Packo Zedelgem A

U13 meisjes regionaal E
13/01/2019
VBC St. Joris B - Packo Zedelgem B

BRV-Heren
17/12/2018
Mehoni Zuienkerke H - Packo Zedelgem

BRV-Dames
17/12/2018
Packo Zedelgem - Mehoni Zuienkerke D

Kalender

3e provinciale heren


Gespeelde matchen

Datum   WedstrijdUitslagVerslag
15/09/2018   Packo Zedelgem C - Bavo Bavikhove B (ZB)3-0
22/09/2018   Volley Oudenburg-Gistel (ZB) - Packo Zedelgem C3-0
29/09/2018   Packo Zedelgem C - VC Jong Kuurne B3-0
07/10/2018   Olva Brugge D (ZB) - Packo Zedelgem C3-0
20/10/2018  VBC Doskom Moorslede - Packo Zedelgem C0-3
27/10/2018   Packo Zedelgem C - VC Apollo Koekelare0-3
03/11/2018   Roepovo Poperinge B - Packo Zedelgem C3-0
10/11/2018   Packo Zedelgem C - Volley Team Kortrijk B3-1
17/11/2018   Knack Roeselare D - Packo Zedelgem C3-1
25/11/2018  Knack Roeselare (1P) - Packo Zedelgem C3-1
01/12/2018   Olva Brugge C - Packo Zedelgem C0-3
08/12/2018   Packo Zedelgem C - Volley Team Diksmuide B3-1
16/12/2018   VT Marke-Webis Wevelgem D - Packo Zedelgem C2-3

Te spelen matchen

DatumUur   WedstrijdSporthal
22/12/201818u00   VBC Doskom Moorslede C (ZB) - Packo Zedelgem CH.M10
12/01/201918u00   Bavo Bavikhove B (ZB) - Packo Zedelgem CH.B01
19/01/201919u00   Packo Zedelgem C - Volley Oudenburg-Gistel (ZB)H.Z02
26/01/201916u00   VC Jong Kuurne B - Packo Zedelgem CH.K11
02/02/201919u00   Packo Zedelgem C - Olva Brugge D (ZB)H.Z02
09/02/201919u00   Packo Zedelgem C - VT Marke-Webis Wevelgem DH.Z02
16/02/201920u30   VC Apollo Koekelare - Packo Zedelgem CH.K05
23/02/201919u00   Packo Zedelgem C - Roepovo Poperinge BH.Z02
03/03/201911u00   Volley Team Kortrijk B - Packo Zedelgem CH.K09
09/03/201919u00   Packo Zedelgem C - Knack Roeselare DH.Z02
23/03/201916u00   Packo Zedelgem C - Olva Brugge CH.Z02
30/03/201916u00   Volley Team Diksmuide B - Packo Zedelgem CH.D06
13/04/201916u00   Packo Zedelgem C - VBC Doskom Moorslede C (ZB)H.Z02
Submenu

Beker
Kalender
Rangschikking
Spelerslijsten
Sporthallen

Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Deze maand jarig

03/12 D'Hoop Lieselot (25 jaar)
03/12 Delepierre Bart (42 jaar)
05/12 Devriese Lotte (14 jaar)
06/12 Buydts Kimberly (22 jaar)
06/12 Heindrickx Hilde (56 jaar)
11/12 Decraemer Axel (19 jaar)
13/12 Callens Jolien (28 jaar)
17/12 Vanhoorne Gregory (32 jaar)
20/12 Bruneel Amélie (11 jaar)
21/12 Denys Daan (29 jaar)
26/12 Degrave Jelke (29 jaar)
26/12 Rogiers Emie (24 jaar)
28/12 Van Wonterghem Elly (8 jaar)
30/12 Declerck Ine (18 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten