VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

1e divisie heren B
(BEKER) 25/10/2019
Packo Zedelgem A - VKt Torhout

1e provinciale heren
(BEKER) 26/10/2019
Packo Zedelgem B - Knack Roeselere D

3e provinciale heren A
(BEKER) 26/10/2019
Packo Zedelgem C - VKt Torhout

1e provinciale dames
(BEKER) 26/10/2019
DV Hernieuwenburg Wielsbeke A - Packo Zedelgem A

2e provinciale dames B
(BEKER) 26/10/2019
Packo Zedelgem B - Bevo Beobank Roeselare E

4e provinciale dames D
26/10/2019
Slovo Volley Brugge B - Packo Zedelgem C

U15 jongens regionaal
02/11/2019
Roepovo Poperinge - Packo Zedelgem

U13 jongens regionaal B (A)
02/11/2019
Volley De Haan A - Packo Zedelgem A

U13 jongens regionaal B (B)
10/11/2019
Volley Oudenburg-Gistel - Packo Zedelgem B

U19 meisjes
(BEKER) 26/10/2019
Beaphar Poperinge - Packo Zedelgem

U17 meisjes regionaal D (A)
(BEKER) 27/10/2019
Kerdavo Avelgem - Packo Zedelgem

U17 meisjes regionaal D (B)
02/11/2019
Packo Zedelgem B - Slovo Volley Brugge

U15 meisjes regionaal D
(BEKER) 26/10/2019
Ruvo Ruddervoorde - Packo Zedelgem

U13 meisjes regionaal E
02/11/2019
Packo Zedelgem - Volley Team Koksijde

Sportline 2.B (reeks 1) - A-ploeg
09/11/2019
Packo Zedelgem A - VC Wivo Wingene VZW

Sportline 2.0 (reeks 5) - B-ploeg
17/11/2019
VKt Torhout B - Packo Zedelgem B

Sportline 2.0 (reeks 8) - C-ploeg
27/10/2019
Volley Team Brugge - Packo Zedelgem C

BRV-Heren
21/10/2019
Packo Zedelgem H - Raes Autogroep

BRV-Dames
22/10/2019
Die Keurige Dames - Packo Zedelgem D

1e divisie heren B



RugnummerNaamLeeftijdPositie
1Stappers Jarno27Libero
2Declerck Yordi23Libero
3Desmet Levi31Opposite
4Delhaise Simon29Midden
5Beuselinck Sam27Setter
6Beuselinck Tom25Opposite
7Vandewalle Robbin25Hoek
8Vandemoortel Mano32Hoek
9Bonne Mathijs26Midden
10Decraemer Axel19Midden
11Pertz Pieterjan24Hoek
14Liagre Arend22Hoek
15Teirlinck Miguel19Setter
16Aneca Brecht23Midden

FunctieNaam
Coach / TrainerHaeghebaert Jan
Coach assistentDevos Jonas
MarkeerderVerté Sabien
PloegverantwoordelijkeVandemoortel Mano

Wedstrijduren: Zaterdag 20u30
Trainingsuren: Dinsdag 20u-22u; Vrijdag 20u-22u
Submenu

1e divisie heren B
1e provinciale heren
3e provinciale heren A
1e provinciale dames
2e provinciale dames B
4e provinciale dames D
U19 jongens
U15 jongens regionaal
U13 jongens regionaal B (A)
U13 jongens regionaal B (B)
U19 meisjes
U17 meisjes regionaal D (A)
U17 meisjes regionaal D (B)
U15 meisjes regionaal D
U13 meisjes regionaal E
Sportline 2.B (reeks 1) - A-ploeg
Sportline 2.0 (reeks 5) - B-ploeg
Sportline 2.0 (reeks 8) - C-ploeg
Volleybalschool
BRV-Heren
BRV-Dames

Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Deze maand jarig

03/10 Bonne Mathijs (26 jaar)
04/10 Missinne Peter (56 jaar)
05/10 Eeckhout Laure (25 jaar)
08/10 Knockaert Simon (18 jaar)
11/10 Huyghe Vince (9 jaar)
15/10 Derous Jozefien (37 jaar)
16/10 Roose Clément (13 jaar)
20/10 Cardinael Gillian (27 jaar)
24/10 Gesquiere Shana (29 jaar)
24/10 Pertz Pieterjan (25 jaar)
24/10 Steen Pascal (49 jaar)
25/10 De Gelas Maud (30 jaar)
25/10 De Gelas Saar (30 jaar)
25/10 Desticker Floor (12 jaar)
26/10 Wyzeur Joaquim (13 jaar)
27/10 Billiet Laura (8 jaar)
27/10 Delhaise Simon (30 jaar)
29/10 Dedecker Fiebe (15 jaar)
29/10 Dedecker Heike (15 jaar)
30/10 Vanbelle Kevin (38 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten