VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

1e divisie heren B
(BEKER) 25/10/2019
Packo Zedelgem A - VKt Torhout

1e provinciale heren
(BEKER) 26/10/2019
Packo Zedelgem B - Knack Roeselere D

3e provinciale heren A
(BEKER) 26/10/2019
Packo Zedelgem C - VKt Torhout

1e provinciale dames
(BEKER) 26/10/2019
DV Hernieuwenburg Wielsbeke A - Packo Zedelgem A

2e provinciale dames B
(BEKER) 26/10/2019
Packo Zedelgem B - Bevo Beobank Roeselare E

4e provinciale dames D
26/10/2019
Slovo Volley Brugge B - Packo Zedelgem C

U15 jongens regionaal
02/11/2019
Roepovo Poperinge - Packo Zedelgem

U13 jongens regionaal B (A)
02/11/2019
Volley De Haan A - Packo Zedelgem A

U13 jongens regionaal B (B)
10/11/2019
Volley Oudenburg-Gistel - Packo Zedelgem B

U19 meisjes
(BEKER) 26/10/2019
Beaphar Poperinge - Packo Zedelgem

U17 meisjes regionaal D (A)
(BEKER) 27/10/2019
Kerdavo Avelgem - Packo Zedelgem

U17 meisjes regionaal D (B)
02/11/2019
Packo Zedelgem B - Slovo Volley Brugge

U15 meisjes regionaal D
(BEKER) 26/10/2019
Ruvo Ruddervoorde - Packo Zedelgem

U13 meisjes regionaal E
02/11/2019
Packo Zedelgem - Volley Team Koksijde

Sportline 2.B (reeks 1) - A-ploeg
09/11/2019
Packo Zedelgem A - VC Wivo Wingene VZW

Sportline 2.0 (reeks 5) - B-ploeg
17/11/2019
VKt Torhout B - Packo Zedelgem B

Sportline 2.0 (reeks 8) - C-ploeg
27/10/2019
Volley Team Brugge - Packo Zedelgem C

BRV-Heren
21/10/2019
Packo Zedelgem H - Raes Autogroep

BRV-Dames
22/10/2019
Die Keurige Dames - Packo Zedelgem D

Links

Beernem (Beerlanders Beernem)
Bredene (Volley Bredene)
Brugge (Olva Brugge)
Diksmuide (VT Diksmuide)
FIVB (FIVB)
Gent (VDK Gent Heren)
Gits (Citivo Gits)
Komen (Evoco Comines)
Kuurne (VC Albo Jong Kuurne)
KWVBV (KWVBV)
Loppem (VC Loppem)
Meerbeke (Mevoc Meerbeke)
Menen (Prefaxis Menen)
Moorslede (Doskom Moorslede)
Ooigem (Ooivo Ooigem)
Oostende (VC Hermes Oostende)
Oostkamp (Volley Venus Oostkamp)
Poperinge (Roepovo)
Roeselare (Knack Randstad Roeselare)
Ruddervoorde (Ruvo Ruddervoorde)
Sint-Laureins (VBC Sint-Laureins)
Tielt (PV Sound Tievolley Tielt)
Torhout (Rembert Torhout)
VLM (VLM)
VVB (VVB)
Wervik (VC Debrouer Consulting Wervik)
Wevelgem Bissegem (Webis)
Wingene (Wivo Wingene)
Zomergem (Zovoc Zomergem)
Zuun (VC Zuun)
Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Deze maand jarig

03/10 Bonne Mathijs (26 jaar)
04/10 Missinne Peter (56 jaar)
05/10 Eeckhout Laure (25 jaar)
08/10 Knockaert Simon (18 jaar)
11/10 Huyghe Vince (9 jaar)
15/10 Derous Jozefien (37 jaar)
16/10 Roose Clément (13 jaar)
20/10 Cardinael Gillian (27 jaar)
24/10 Gesquiere Shana (29 jaar)
24/10 Pertz Pieterjan (25 jaar)
24/10 Steen Pascal (49 jaar)
25/10 De Gelas Maud (30 jaar)
25/10 De Gelas Saar (30 jaar)
25/10 Desticker Floor (12 jaar)
26/10 Wyzeur Joaquim (13 jaar)
27/10 Billiet Laura (8 jaar)
27/10 Delhaise Simon (30 jaar)
29/10 Dedecker Fiebe (15 jaar)
29/10 Dedecker Heike (15 jaar)
30/10 Vanbelle Kevin (38 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten