VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

2e divisie heren C
30/03/2019
Knack Roeselare B - Packo Zedelgem A

1e provinciale heren
30/03/2019
Knack Roeselare C - Packo Zedelgem B

3e provinciale heren
30/03/2019
Volley Team Diksmuide B - Packo Zedelgem C

1e provinciale dames
30/03/2019
Bevo Beobank Roeselare C - Packo Zedelgem A

3e provinciale dames B
30/03/2019
Packo Zedelgem B - Bevo Beobank Roeselare D

4e provinciale dames C
30/03/2019
Volley Team Diksmuide B - Packo Zedelgem C

U15 jongens regionaal
30/03/2019
Elckerlyc Zwevezele - Packo Zedelgem

U13 jongens regionaal B
06/04/2019
Packo Zedelgem - Volley Team Diksmuide

U17 meisjes regionaal C
30/03/2019
Packo Zedelgem - Volley Team Brugge C

U15 meisjes regionaal D
30/03/2019
Packo Zedelgem - Volley Team Damme

U13 meisjes regionaal B
30/03/2019
Packo Zedelgem A - VC Apollo Koekelare B

U13 meisjes regionaal E
30/03/2019
Packo Zedelgem B - Volley Venus Oostkamp

Sportline 2.B (r11) - A-ploeg
06/04/2019
VKt Torhout - Packo Zedelgem A

Sportline 2.0 (r15) - B-ploeg
07/04/2019
VKt Torhout - Packo Zedelgem B

BRV-Heren
25/03/2019
Packo Zedelgem - Ruvo H

BRV-Dames
26/03/2019
Dolle Grieten - Packo Zedelgem




Scheidsrechters jeugdwedstrijden
Door Pascal op 25/03/2019

Volgende spelers zijn aangeduid om een jeugdwedstrijd te leiden zaterdag a.s. 30 maart 2019

09u00 U13 meisjes: Packo – Apollo Koekelare --> Lobke Lowie

11u00 U17 meisjes: Packo – Volley Team Brugge C -> Mano Vandemoortel
11u00 U13 meisjes: Packo – Volley Oostkamp --> Timon Ide


Het jeugdbestuur rekent op jullie aanwezigheid. Alvast bedankt.

Wedstrijduitslagen 23-24/03/2019
Door Pascal op 25/03/2019

2e div Heren: Denderhoutem - Packo A : 1-3
1e prov Heren: Marke-Webis - Packo B : 3-2
3e prov Heren: Packo C - Olva Brugge C : 3-1

1e prov Dames: Damesvolley Waregem - Packo A : 3-1
3e prov Dames: VT Koksijde - Packo B : 0-3
4e prov Dames: Packo C - Mehonie Zuienkerke : 0-3

U15 jongens: Packo - Olva Brugge : 0-3
U13 jongens: Packo - Olva Brugge : 2-3

U17 meisjes: Volley Bredene - Packo : 3-2
U15 meisjes: Packo - Slovo Brugge : 3-0
U13 meisjes: Packo - Vosta Staden : 0-3

Sportline: Tievolley Tielt - Packo C : 1-7

Wedstrijduitslagen 16/03/2019
Door Pascal op 18/03/2019

1e div Heren: Packo A - Eevoc Ertvelde : 3-0
1e prov Heren: Packo B - Rollegem-Kapelle : 0-3

1e prov Dames: Packo A - Dynamivo Dadizele A : 3-1
3e prov Dames: Packo B - Tievolley Tielt C : 3-0
4e prov Dames: Packo C - Hermes Oostende C : 3-0

U15 jongens: Pervol Ruiselede - Packo : 3-1
U13 jongens: Hermes Oostende - Packo : 1-3

U17 meisjes: Packo - Hermes Oostende C : 3-0
U15 meisjes: Jumpers Middelkerke - Packo : 0-3
U13 meisjes: Hermes Oostende - Packo A : 3-0
U13 meisjes: Packo B - Volley Team Damme : 3-0

Sportline: Elckerlyc Zwevezele A - Packo A : 1-7
Sportline: Ruvo Ruddervoorde - Packo B : 5-3
Sportline: Beveren Leie - Packo C : 0-8

Wedstrijduitslagen 09-10/03/2019
Door Pascal op 11/03/2019

1e prov Heren: VKT Torhout - Packo B : 3-2
3e prov Heren: Packo C - Knack Roeselare D : 3-0

3e prov Dames: Packo B - Elckerlyc Zwevezele B : 3-0
4e prov Dames: Packo C - Slovo Brugge A : 3-0

U15 jongens: Packo - Volley Bredene : 1-3
U13 jongens: Packo - Rembert Torhout : 2-3

U17 meisjes: Packo - Ruvo Ruddervoorde : 1-3
U17 meisjes: VBC St-Joris - Packo : 0-3
U15 meisjes: Packo - Sarrako Kortemark : 3-0
U13 meisjes: VT Diksmuide - Packo : 0-3

Sportline: Packo C - Volley Heuvelland : 5-3

Wedstrijduitslagen 02-03/03/2019
Door Pascal op 05/03/2019

Beker
1e prov Heren: Packo Zedelgem B - Beobank Citivo Gits : 3-1


Competitie
3e prov Heren: VT Kortrijk - Packo Zedelgem C : 3-0
4e prov Dames: Slovo Brugge A - Packo Zedelgem C : 1-3

U15 jongens: VT Kortrijk - Packo Zedelgem : 1-3
U13 jongens: VT Kortrijk - Packo Zedelgem : 0-3


Start2Volley tornooi
Door Pascal op 18/02/2019

Op zondag 17 februari was het Start2Volley-tornooi in Zwevezele weerom een gigantisch succes. Meer dan 100 deelnemers en heel veel begeleiders en ouders waren van de partij. Klik op onderstaande foto voor enkele sfeerbeelden.

Volgende Start2Volley-tornooi is op zondagvoormiddag 28/04/2019 eveneens te Zwevezele.



Wedstrijduitslagen 09/02/2019
Door Pascal op 11/02/2019

3e prov Heren: Packo C - VT Marke-Webis Wevelgem : 3-1
4e prov Dames: Packo C - Volley Team Brugge D : 3-1

U13 jongens: Sarrako Kortemark - Packo Zedelgem : 0-3

U17 meisjes: Packo - Volley Team Brugge B : 3-0
U15 meisjes: Mehonie Zuienkerke - Packo : 0-3
U13 meisjes: Packo A - Wivo Wingene B : 0-3

Wedstruiduitslagen 02/02/2019
Door Pascal op 04/02/2019

2e div Heren: Evo Oudenaarde B - Packo A : 0-3
1e prov Heren: Citivo Gits - Packo B : 1-3
3e prov Heren: Packo C - Olva Brugge D : 0-3

1e prov Dames: B&w Cie Lendelede - Packo A : 3-1
3e prov Dames: Apollo Koekelare - Packo B : 0-3

U15 jongens: Packo - Ingelmunster : 2-3
U13 jongens: Packo - Beerlanders Beernem : 1-3

U17 meisjes: Packo - VT Diksmuide : 0-3
U15 meisjes: Packo - Davolo Loppem : 3-0
U13 meisjes: Packo - VT Diksmuide : 0-3
U13 meisjes: Packo - Davolo Loppem : 3-0

Sportline: Packo A - Elckerlyc Zwevezele : 8-0
Sportline: Packo B - Ruvo Ruddervoorde : 4-4
Sportline: Packo C - Beveren Leie : 5-3

Grootouderdag bij jeugd Packo op zaterdag 02/02/2019
Door Pascal op 28/01/2019


Wedstrijduitslagen 26-27/01/2019
Door Pascal op 28/01/2019

2e div Heren: Packo A - VT Diksmuide : 3-0
1e prov Heren: Packo B - De Beerlanders Beernem : 3-0
3e prov Heren: VC Jong Kuurne - Packo C : 2-3

1e prov Dames: Packo A - VT Diksmuide A : 3-0
3e prov Dames: Packo B - Jumpers Middelkerke : 3-2
4e prov Dames: VBC St-Joris - Packo C : 3-1

U15 jongens: Roepovo Poperinge - Packo : 0-3
U13 jongens: Volley De Haan - Packo : 3-0

U17 meisjes: Slovo Brugge - Packo : 2-3
U15 meisjes: VT Diksmuide - Packo : 3-1
U13 meisjes: Elckerlyc Zwevezele - Packo : 3-0
U13 meisjes: Slovo Brugge - Packo : 3-1

Sportline: Packo A - VKt Torhout : 4-4
Sportline: Packo B - VKt Torhout : 8-0
Sportline: Packo C - Tievolley Tielt : 5-3

Wedstrijduitslagen 19/01/2019
Door Pascal op 21/01/2019

2e div Heren: Hemelveerdegem - Packo A : 1-3
1e prov Heren: Volley Bredene - Packo B : 1-3
3e prov Heren: Packo C - Oudenburg-Gistel : 0-3

1e prov Dames: Bevo Roeselare B - Packo A : 2-3
3e prov Dames: Pervol Ruiselede B - Packo B : 3-2
4e prov Dames: Packo C - VBC St-Joris : 3-0

U15 jongens: Packo - Evoco Comines : 1-3
U13 jongens: Packo - VT Koksijde : 3-0

U17 meisjes: Sarrako Kortemark - Packo : 1-3
U15 meisjes: Packo - Apollo Koekelare : 3-0
U13 meisjes: Packo A - Bevo Roeselare : 0-3
U13 meisjes: Packo B - Slovo Brugge B : 2-3

Wedstrijduitslagen 12-13/01/2019
Door Pascal op 14/01/2019

2e div Heren: Packo A - Roepovo Poperinge : 3-0
1e prov Heren: Packo B - Ooivo Ooigem : 3-0
3e prov Heren: Bavo Bavikhove - Packo C : 1-3

1e prov Dames: Packo A - Pervol Ruiselede : 3-2
3e prov Dames: Packo B - Ruvo Ruddervoorde : 3-0
4e prov Dames: Volley Bredene - Packo C : 3-1

U15 jongens: Ooivo Ooigem - Packo : 3-0

U17 meisjes: Hermes Oostende B - Packo : 3-2
U15 meisjes: Hermes Oostende - Packo : 3-0
U13 meisjes: VT Lichtervelde - Packo : 3-0
U13 meisjes: VBC St-Joris - Packo : 1-3

Bekeruitslagen 04-05/01/2019
Door Pascal op 08/01/2019

1e prov Heren: Packo B - Hermes Oostende : 3-0
1e prov Dames: Packo A - Elckerlyc Zwevezele : 1-3

U19 jongens: Packo - VT Kortrijk : 0-3
U13 jongens: Olva Brugge - Packo : 3-1

U19 meisjes: Bevo Roeselare - Packo : 3-0
U17 meisjes: VKt Torhout - Packo : 3-1

Wedstrijdwijzigingen
Door Pascal op 03/01/2019

Volgende wedstrijdwijzigingen voor jeugd werden recent doorgevoerd. Hieronder vind je een overzicht.

Beste wensen voor 2019
Door Pascal op 31/12/2018




Het bestuur van VC Packo Zedelgem wenst u allen het allerbeste toe voor een sportief, maar vooral gelukkig en gezond 2019.

Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Nieuwsbrief

Fotoalbum

Deze maand jarig

01/03 De Clercq Fee (17 jaar)
02/03 Vanhee Lize (15 jaar)
05/03 Delepierre Floris (8 jaar)
07/03 Reynaert Issa (14 jaar)
09/03 Hollez Estelle (9 jaar)
09/03 Stalpaert Mieke (48 jaar)
11/03 Vanspeybroeck Quirin (17 jaar)
11/03 Verleye Geert (51 jaar)
12/03 Dedecker Robbe (9 jaar)
15/03 Desticker Romy (16 jaar)
15/03 Vanhooren Elisa (27 jaar)
16/03 Kinds Justine (12 jaar)
17/03 Baecke Christian (76 jaar)
17/03 Devos Marie (10 jaar)
17/03 Vanneste Tristan (22 jaar)
18/03 De Clercq Ties (13 jaar)
21/03 Bogaert Lore (12 jaar)
22/03 De Soete Diederik (23 jaar)
24/03 Beuselinck Rob (30 jaar)
24/03 Buydts Jan (53 jaar)
24/03 Sarlet Lies (23 jaar)
25/03 De Dobbelaere Jonas (25 jaar)
28/03 De Nil Odiel (7 jaar)
31/03 De Soete Robrecht (25 jaar)
31/03 Devriese Wout (13 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten