VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

1e divisie heren B
14/12/2019
Olva Brugge - Packo Zedelgem A

1e provinciale heren
14/12/2019
VKt Torhout - Packo Zedelgem B

3e provinciale heren A
14/12/2019
Olva Brugge D - Packo Zedelgem C

1e provinciale dames
14/12/2019
VKt Torhout C - Packo Zedelgem A

2e provinciale dames B
14/12/2019
Volley De Haan - Packo Zedelgem B

4e provinciale dames D
14/12/2019
Slovo Volley Brugge A - Packo Zedelgem C

U15 jongens regionaal
21/12/2019
Packo Zedelgem - Elckerlyc Zwevezele (+)

U13 jongens regionaal B (A)
14/12/2019
Volley Team Koksijde - Packo Zedelgem A

U13 jongens regionaal B (B)
14/12/2019
Volley Team Diksmuide - Packo Zedelgem B

U17 meisjes regionaal D (A)
11/01/2020
Slovo Volley Brugge - Packo Zedelgem A

U17 meisjes regionaal D (B)
21/12/2019
Packo Zedelgem B - Hermes Rekkenshop Oostende B

U15 meisjes regionaal D
14/12/2019
Packo Zedelgem - VC Wivo Wingene VZW

U13 meisjes regionaal E
14/12/2019
Packo Zedelgem - VC Wivo Wingene VZW

Sportline 2.B (reeks 1) - A-ploeg
14/12/2019
VC Wivo Wingene VZW - Packo Zedelgem A

Sportline 2.0 (reeks 8) - C-ploeg
14/12/2019
Packo Zedelgem C - VBC St.-Joris

BRV-Heren
16/12/2019
Choc'Atelier Outsiders - Packo Zedelgem H

BRV-Dames
16/12/2019
Packo Zedelgem D - De Fixers



Zondag 2 februari is het opnieuw tijd voor het jaarlijks kippenfestijn van volleybalclub VCP.

Klik hierboven voor meer info.

Kaarten kan je verkrijgen bij alle ploegverantwoordelijken. Voor de jeugd is dit bij Pascal Steen

Je kan ook kaarten bestellen op volgend mailadres: kippenfestijn@volleypacko.be



Wedstrijduitslagen 7-8/12/2019
Door Pascal op 09/12/2019

1e div Heren: Balti Kortrijk - packo A : 3-1
1e prov Heren: Citivo Gits - Packo B : 2-3
3e prov Heren: Pervol Ruiselede : 0-3

1e prov Dames: Pervol Ruiselede - Packo A : 0-3
2e prov Dames: Lichtervelde - Packo B : 1-3
4e prov Dames: VT Damme - Packo C : 0-3

U15 jongens: Balti Kortrijk - Packo : 3-2
U13 jongens: Packo B - Packo A : 3-0

U17 meisjes: Packo A - Hermes Oostende : 3-0
U17 meisjes: Packo B - Volley Bredene : 3-0
U15 meisjes: Packo - Gidas Gits : 2-3
U13 meisjes: Packo - Davolo Loppem : 1-3

Sportline: VV Oostkamp - Packo A : 6-2
Sportline: Elckerlyc Zwevezele -Packo B : 4-4
Sportline: Volley Bredene - Packo C : 5-3


Wedstrijduitslagen 30/11/2019
Door Pascal op 04/12/2019

1e div Heren: Packo A - Waasland-Kruibeke : 3-2
1e prov Heren: Packo B - VT Diksmuide : 3-1
3e prov Heren: Packo C - Oudenburg-Gistel : 3-1

1e prov Dames: Packo A - VT Diksmuide : 2-3
2e prov Dames: Packo B - Jumpers Middelkerke : 3-0
4e prov Dames: Packo C - Jumpers Middelkerke : 3-0

U15 jongens: Packo - Olva Brugge 1-3
U13 jongens: Packo A - VT Diksmuide : 0-3
U13 jongens: Packo B - Olva Brugge B : 3-0

U17 meisjes: Volley Bredene - Packo A : 0-3
U17 meisjes: VT Brugge - Packo B : 3-0
U13 meisjes: Apollo Koekelare - Packo : 3-1

Sportline: Packo A - Tievolley Tielt : 5-3
Sportline: Ruvo Ruddervoorde A - Packo B : 8-0
Sportline: Ruvo Ruddervoorde B - Packo C : 6-2



Wedstrijduitslagen 23-24/11/2019
Door Pascal op 25/11/2019

Vlaamse Beker
Mendo Booischot - Packo Heren A : 3-2

West-Vlaamse Beker
Packo Heren B - VBC Doskom Moorslede A : 3-2
B&W Lendelede B - Packo Dames A : 3-0

Packo U13 jongens - VT Diksmuide : 3-1


Competitie
4e prov Dames: Packo C - Hermes Oostende : 2-3

U13 meisjes: Slovo Brugge - Packo : 1-3

Sportline: Apollo Koekelare - Packo A : 7-1
Sportline: Packo B - VT Marke-Webis-Wevelgem : 7-1
Sportline: Packo C - VT Brugge : 4-4


De Sint op bezoek bij Packo
Door Pascal op 22/11/2019

Op zondag 1 december komt de Sint naar de Groene Meersen op bezoek bij volleybalclub Packo. Ter ere van dit nieuws nodigen wij alle jeugdspelers van Packo uit op het welkomsttornooi. Vanaf 14u wordt het startsein gegeven voor een gevecht op leven en dood tussen, spelers, speelsters, ouders, broertjes en zusjes. De jongsten onder ons kunnen een dansles (groepsdans) volgen om de Sint en zijn zwarte pieten te verrassen. Omstreeks 17u is het dan tijd om de pannenkoeken aan te vallen.

Inschrijven via sint@volleypacko.be

Wedstrijduitslagen 16/11/2019
Door Pascal op 20/11/2019

Beker Nationaal/Divisie
Packo Heren A - Knack Roeselare B : 3-1

Competitie
1e prov Heren: Knack Roeselare C - Packo C : 3-0
3e prov Heren: Packo C - Davolo Loppem : 3-1

1e prov Dames: Bevo Roeselare B - Packo A : 3-1
2e prov Dames: Wivo Wingene B - Packo B : 0-3
4e prov Dames: Mehoni Zuienkerke - Packo C : 3-1

U15 jongens: Packo - Beerlanders Beernem : 2-3
U13 jongens: Olva Brugge B - Packo A : 3-1
U13 jongens: Olva Brugge A - Packo B : 1-3

U17 meisjes: Packo A - VT Brugge : 3-1
U15 meisjes: Packo - Ruvo Ruddervoorde : 3-1
U13 meisjes: Packo - VV Oostkamp : 1-3

Sportline: Packo A - Volley De Haan : 1-7
Sportline: VKt Torhout - Packo B : 6-2


Wijziging trainingsuren
Door Pascal op 15/11/2019

Wegens onbeschikbaarheid van sportzaal 1 vanaf woensdag 20/11 t/m zondag 24/11 zijn er enkele verschuivingen/annulaties van trainingen/wedstrijden. Zie hieronder overzicht.

Woensdag 20/11:
* volleybalschool: training in zaal 2
* Sportline / U13 jongens/meisjes / U17 meisjes: geen training

Vrijdag 22/11:
* sportline: training zaal 2
* U13 jongens/meisjes / U17 meisjes: training in kazerne
* U15 jongens/meisjes: geen training

* Heren A-B: training zaal 2
* Heren C & Dames C: training in sportzaal kazerne
* Dames A: training in Jabbeke
* Dames B: geen training

Zaterdag 23/11:
* wedstrijden ikv beker/competitie gaan door in zaal 2


Wedstrijduitslagen 9-10/11/2019
Door Pascal op 12/11/2019

1e div Heren: Packo A - Kapelle o/d Bos : 3-0
1e prov Heren: Packo B - Decospan Menen : 3-0
3e prov Heren: Packo C - Wivo Wingene : 3-0

1e prov Dames: Packo A - Vlamo Vlamertinge B : 3-0
2e prov Dames: Packo B - Volley Bredene A : 0-3
4e prov Dames: Packo C - Volley Bredene A : 2-3

U15 jongens: Packo - Pervol Ruiselede : 3-1
U13 jongens: Packo A - Kortemark : 1-3
U13 jongens: Oudenburg-Gistel - Packo B : 0-3

U17 meisjes: VT Diksmuide - Packo B : 1-3
U15 meisjes: Elckerlyc Zwevezele - Packo : 1-3
U13 meisjes: Hermes Oostende - Packo : 3-0

Sportline: Packo A - Wivo Wingene : 7-1
Sportline: VBC St-Joris - Packo C : 4-4


Uitslagen wedstrijden 02/11/2019
Door Pascal op 04/11/2019

1e div Heren: Packo A - JTV Dero Zle-Berlare : 3-0
1e prov Heren: Hermes Oostende - Packo B : 3-0
3e prov Heren: Packo C - Alfa Solutions Tielt : 3-0

1e prov Dames: Gidas Gits - Packo A : 0-3
2e prov Dames: Hermes Oostende B - Packo B : 1-3

U15 jongens: Roepovo Poperinge - Packo : 1-3
U13 jongens: Volley De Haan A - Packo A : 3-1

U17 meisjes: Packo A - VT Koksijde : 0-3
U17 meisjes: Packo B - Slovo Brugge : 2-3
U15 meisjes: Packo - VBC St-Joris : 0-3
U13 meisjes: Packo - VT Koksijde : 3-2


Wedstrijduitslagen 25-27/10/2019
Door Pascal op 28/10/2019

Vlaamse Beker Heren
Packo A - VKt Torhout : 3-0

West-Vlaamse Beker Heren
Packo B - Knack Roeselare D : 3-0
Packo C - VKt Torhout : 2-3

Vlaamse Beker Dames
DV Hiernieuwenburg Wielsbeke A - Packo A : 1-3
Packo B - Bevo Roeselare E : 2-3
Beaphar Poperinge - Packo U19 : 3-0
Kerdavo Avelgem - Packo U17 : 3-2
Ruvo Ruddervoorde - Packo U15: 3-0


Competitie
1e Div Heren: Kruikenburg Ternat - Packo A : 2-3
4e prov Dames: Slovo Volley Brugge B - Packo C : 3-0

Sportline: Volley Team Brugge - Packo C : 5-3



Wedstrijduitslagen 19/10/2019
Door Pascal op 21/10/2019

1e div Heren: Packo A - VC Aalter : 3-1
1e prov Heren: Packo B - Rembert Torhout : 0-3
3e prov Heren: Packo C - Knack Roeselare E : 3-0

1e prov Dames: Packo A - Damesvolley Waregem A : 3-1
2e prov Dames: Packo B - Volley Team Brugge B : 3-2
4e prov Dames: Packo C - Volley Team Brugge D : 1-3

U15 jongens: Packo - Rembert Torhout B : 3-0
U13 jongens: Packo A - Rembert Torhout : 0-3
U13 jongens: Packo B - Sarrako Kortemark : 3-0

U17 meisjes: Volley De Haan - Packo A : 0-3
U15 meisjes: VT Lichtervelde - Packo : 3-0
U13 meisjes: VT Diksmuide - Packo : 1-3

Sportline: Packo A - VV Oostkamp : 4-4
Sportline: Packo B - Elckerlyc Zwevezele : 6-2
Sportline: Packo C - Volley Bredene : 3-5


Wedstrijduitslagen 12-13/10/2019
Door Pascal op 14/10/2019

1e div Heren: Mevoc Meerbeke - Packo A : 3-2
1e prov Heren: Ooivo Ooigem - Packo B : 1-3
3e prov Heren: Packo C - Olva Brugge D : 3-1

1e prov Dames: Dadizele A - Packo A : 3-0
2e prov Dames: Volley Team Brugge A - Packo B : 3-0
4e prov Dames: Volley Team Brugge E - Packo C : 3-0

U15 jongens: Ooivo Ooigem - Packo : 3-0
U13 jongens: Volley De Haan B - Packo A : 3-0
U13 jongens: Volley De Haan A - Packo B : 1-3

U17 meisjes: Packo A - Davolo Loppem : 3-0
U17 meisjes: Packo B - VT Koksijde : 2-3
U15 meisjes: VV Oostkamp - Packo : 3-2
U13 meisjes: Packo - Mehoni Zuienkerke : 0-3

Sportline: Tievolley Tielt - Packo A : 4-4
Sportline: Packo B - Ruvo Ruddervoorde A : 2-6
Sportline: Packo C - Ruvo Ruddervoorde B : 0-8


"Week van de Official" van 5 t/m 13 oktober
Door Pascal op 10/10/2019

Zonder officials zijn er geen sportwedstrijden. Tienduizenden scheidsrechters, juryleden, resultaatopnemers,… zorgen ervoor dat we wekelijks op een faire manier aan sport kunnen doen.

De Week van de Official is een sporttakoverschrijdend initiatief en wil respect en waardering tonen voor de wekelijkse inzet van officials in Vlaanderen. Ook dit jaar zetten 34 sportfederaties mee hun schouders onder de campagneweek. #BedanktScheids




Wedstrijduitslagen 5-6/10/2019
Door Pascal op 06/10/2019

1e div Heren: Packo A - VT Marke-Webis : 3-0
1e prov Heren: Packo B - VT Marke-Webis : 1-3
3e prov Heren: Packo C - Pervol Ruiselede : 3-0

1e prov Dames: Packo A - Bevo Roeselare C : 3-2
2e prov Dames: Packo B - Bevo Roeselare D : 3-2
4e prov Dames: Packo C - Bevo Roeselare E : 0-3

U15 jongens: Packo - Apollo Koekelare : 0-3
U13 jongens: Packo A - Rembert Torhout : 2-3
U13 jongens: Packo B - Gistel-Ouenburg : 3-0

U17 meisjes: VT Diksmuide - Packo A : 0-3
U17 meisjes: Packo B - Volley De Haan : 3-2
U15 meisjes: Davolo Loppem - Packo : 3-1
U13 meisjes: VT Diksmuide - Packo : 0-3

Sportline: Packo A - Apollo Koekelare : 0-8
Sportline: VT Marke-Webis - Packo B : 0-8

Wedstrijduitslagen 28/09/2019
Door Pascal op 01/10/2019

1e prov Heren: Volley Bredene - Packo B : 1-3
3e prov Heren: Gistel-Oudenburg - Packo C : 1-3

1e prov Dames: B&W Cie Lendelede - Packo A: 2-3
2e prov Dames: Ruvo Ruddervoorde A - Packo B : 3-1
4e prov Dames: Gistel-Oudenburg - Packo C : 1-3

U15 jongens: B&W Cie Lendelede - Packo : 3-1
U13 jongens: Volley De Haan - Packo B : 3-1

U17 meisjes: Packo A - Slovo Brugge : 3-0
U17 meisjes: Packo B - Davolo Loppem : 2-3
U13 meisjes: Packo - Elckerlyc Zwevezele : 1-3

Sportline: Volley De Haan - Packo A : 5-3
Sportline: Packo B - VKt Torhout : 2-6

Scheidsrechters jeugdwedstrijden
Door Pascal op 23/09/2019

Volgende spelers zijn aangeduid om een jeugdwedstrijd te leiden zaterdag a.s. 28 september 2019

09u00 U17 meisjes: Packo B - Davolo Loppem --> Tine Casier
09u00 U13 meisjes: Packo - Elckerlyc Zwevezele --> Merel Van Loo

11u00 U17 meisjes: Packo A - Slovo Brugge --> Axel Decraemer


Het jeugdbestuur rekent op jullie aanwezigheid. Alvast bedankt.

Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Nieuwsbrief

Fotoalbum

Deze maand jarig

03/12 D'Hoop Lieselot (26 jaar)
03/12 Delepierre Bart (43 jaar)
06/12 Buydts Kimberly (23 jaar)
09/12 De Nil Emiel (6 jaar)
11/12 Decraemer Axel (20 jaar)
13/12 Callens Jolien (29 jaar)
17/12 Vanhoorne Gregory (33 jaar)
20/12 Bruneel Amélie (12 jaar)
21/12 Denys Daan (30 jaar)
26/12 Degrave Jelke (30 jaar)
26/12 Rogiers Emie (25 jaar)
28/12 Van Wonterghem Elly (9 jaar)
30/12 Declerck Ine (19 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten